İstanbul Escort Pinar Kalkanci

Merhaba…
Fotoğraflarımdan da anlayacağınız üzere 58 kiloda 162 boyunda sportif bir kumralım. Tamamen kum saati görünümünde ince bel büyük göğüs ve büyük kalçalarım var. Fotoğraf ve videolarım bana aittir. Üzerlerinde oynama yoktur.
Genel olarak diğer insanların aksine görüşmelerimi salt cinsellik odaklı, geçirmiyorum. Bu, nedenle 1 saat görüşmem yoktur.
Sohbet edebileceğim, birlikte bir şeyler içip konuşabileceğim ve karşısındaki insandan da aynısını bekleyen insanları tercih ediyorum.
Her zaman bakımlıyım dememe gerek yoktur sanırım, zaten ojesiz fönsüz veya makyajsız günlük hayatımı da geçirmiyorum.
Gayet fitim, düzenli spor yapıyor ve genelde de minimalist bir hayat yaşıyorum.
Görüşmelerim için tam bir GFE sunuyorum. Her tür iç giyim-dış giyim-kostüm isteklerinize uyum sağlayabilecek kadar geniş bir giyinme odam, var.

Anadolu yakasında kalamışta oturuyorum, ancak sadece otel görüşmeleri gerçekleştiriyorum. Anal seks-cim servisim yok. Kesinlikle condomsuz birlikte olmuyorum. Bunlar göstermelik değil kesin net maddi tekliflerinizle değişmeyecek koşullarımdır.

Owo, foreplay, striptiz, fetish, Bdsm, french Kiss, 69, deeptroat ve diğer fantezilerinizle ilgili de bilgi sahibi olmak isterim.

Her zaman sıcak kanlı, neşeli ve pozitif bir insanım. Insanlarla iletişim kurarken hiç zorlanmayacağımı düşünüyorum.

Kendim gibi bakımlı, karşısındaki insanı tanımaya odaklı, kaliteli zaman geçirmekten hoşlanan insanlarla buluşmayı tercih ediyorum.

Görüşme için kendinizi en azından basitçe tanıtarak isim meslek temel özellikleriniz, neler seversiniz, nasıl bir program yapmak istersiniz, süre otel detayları gibi… Bilgilerle ulaşarak program yapabilirsiniz.
Günde birkaç farklı insanla görüşen kızlardan değilim dolayısıyla size özel hazırlanmakta ve günümü bu şekilde planlamaktayım. Ücretlerimin de vermiş olduğum kaliteli hizmet doğrultusunda olduğunu unutmamanızı, rica ediyorum.

1 saat görüşmem yoktur.

2 saat 3000
3 saat 4000
4 saat 5000
Gündüz görüşmelerinde 6 saat 6000şeklinde uzun görüşme yapıyorum
Gecelik görüşmelerim
6 saat 6000

12 saat 7000

24 saat 8500
Hafta sonu: 14000

Anadolu yakası taksi ücretlerim 100-400 TL aracı değişmektedir.

Avrupa yakası görüşmelerimde yakın bölgeler için+400,uzak lokasyon lar için +700 taksi talep etmekteyim.

Şehir dışı programlarım:

7 saat 7500 TL artı yol masrafları
12 saat 8500 TL artı yol masrafları
24 saat 9500 TL artı yol masrafları
Haftasonu 14000 artı yol masrafları
İstanbuldan uçak ile ulaşımı olan her şehirde görüşme yapıyorum. Bunun dışında araç ile 2-3 saat mesafedeki şehirlerde görüşme yapabilirim. Düzenli olarak Ankara ve İzmir de görüştüğüm insanlar var.
Bu tarz programlarımı, Twitter hesabımda duyuruyorum. Ancak, beni bireysel olarak şehirdışına çağırmak isterseniz, 7 saat 12 saat 24 saat gibi uzun programlarda eşlik edebiliyorum. Bunların dışında uçak bileti, Havaalanı, ve taksi ücretlerini sizden talep ediyorum. Şehirdışı, programlar için gidiş dönüş uçak, biletini birlikte seçip ortak kararlaştırdıktan sonra bilet ücretlerini talep etmekteyim.

Bunun dışında İstanbul programlarında. Elden ücret alıyorum. Görüşmenin başında görebileceğim bir yerde üzerinde ismim yazılı olarak zarf içerisinde bulunmasını rica ediyorum.

Not: istanbul havaalanı ve geldiğim şehirdeki Taksi ücretleri de ulaşım olarak karşılanmalıdır

Görüşmelerimde ilk görüşme için odadan arayarak teyit ediyorum.

Merak ettiğiniz her tür soru için iletişime geçmekten çekinmeyin..

Görüşme lerim için ufak, bir rehber….

sigara ve tütün mamülleri kullanmıyorum ama sizin kullanıyor olmanız benim için sıkıntı değil.

Genel olarak alkol konusunda size bir veya iki bardak eşlik edebilirim, kendi günlük hayatımda alkol kullanmıyorum.
Parfüm Elie Saab le parfum, dior miss dior, lancome la vie est belle, guerlain idylle
İç giyim victorias secret-agent provocatour

Görüşme lerim için özellikle dikkat etmemi istediğiniz bir dress code olursa( smart casual , bussiness woman, sport chic etc) iletirseniz sevinirim. Genelde topuklu ayakkabı dekolte bir elbise tercih ederim. Asla çok abartılı kılıklar ucuz görüntüler tercih etmiyorum bilginize…

Sevgiler.

iletişim için [email protected]

Yorum yapın

Content Protection by DMCA.com